چرا باید در کنگره TopHPC شرکت کنیم؟

امروزه راه کارهای کارآمد متعددی برای یادگیری و بهبود توانمندی ها وجود دارد. شما می توانید با مطالعه بلاگ ها و مقالات و دیدن ویدیوها و شرکت در وبینارها به تمامی این اهداف برسید بدون اینکه نیاز باشه وقت صرف کنید و در رویدادها شرکت نمایید. از طرفی تمامی رویدادها هزینه بر هستند و کنگره TopHPC هم مستثتی نبوده و هزینه بر است، از هزینه ثبت نام گرفته تا بلیط سفر از شهرهای دیگر و اقامت و موارد دیگر. این موارد به جز هزینه مستقیم، هزینه زمانی شما را نیز شامل می شودکه می توانستید به جای شرکت در رویداد، کار کرده و کسب در آمد کنید. از اینرو پاسخ به این سوال ضروری است که چرا باید به صورت حضوری در یک کنفرانس، کارگاه یا کنگره شرکت کنیم؟

ملاقات حضوری با متخصصان و تاثیرگذاران آن حوزه

در کنگره TopHPC این فرصت به شما داده می شود تا با چهره های شناخته شده حوزه HPC و Big Data به صورت حضوری در یک فضا ملاقات کنید.

ایجاد فرصت های شبکه سازی علمی و صنعتی

در کنگره TopHPC می توانید روابط موجود را تقویت کرده و یا روابط جدید در راستای گسترش شبکه ارتباطی خود ایجاد کنید. در طول بازه ناهار یا زمان های استراحت کوتاه، می توانید با افراد مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و در راستای کنگره جلسات کاری برگزار نمایید.

آموزش در فضای جدید

افرادی که برای مدت طولانی در یک فضای یکسان کار کرده و آموزش می بینند، می توانند برای مدتی هر چند کوتاه محیط جدیدی را تجربه کرده و در یک محیط جدید تجربه یادگیری و بهبود توانمندی های خود را داشته باشند (حتی اگر کنفرانسی که شرکت می کنند، بهترین کنفرانس دنیا نباشد!). این تجربه می تواند باعث ایجاد جرقه ها و راهکارهایی در راستای بهبود دانش و کسب و کار شود.

امکان بحث و تبادل نظر

با شرکت در کنگره TopHPC شما این فرصت را خواهید داشت تا تاکتیک های فنی را از ارائه دیگران کسب کنید. می توانید در فضای کنگره با سایر پژوهشگران از دانشگاه های دیگر یا حتی کشورهای دیگر همگرا می شوید، افرادی که ممکن است فقط در خصوص آن ها شنیده باشید.

کسب اعتبار علمی

در کنار سایر منافع آموزش و یادگیری، شرکت در کنگره TopHPC به عنوان یک رویداد علمی معتبر با سخنرانان جهانی یک نقطه مثبت در رزومه شما خواهد بود و نشان می دهد که شما یکی از فعالان این حوزه هستید. این موضوع برای دانشجویان، اعضای هیات علمی آکادمیک و صنعت گران مزایای متفاوتی دارد.

دریافت راهنمایی ها و تاکتیک های جدید

اینترنت و فضای وب این تصور را بدست می دهد که همه چیز در کنترل و اختیار ما است. شاید اینچنین باشد ولی معمولاً این حجم از اطلاعات امکان همگرایی را به راحتی فراهم نمی کند. در بسیاری از موارد داده های دریافتی از فضای وب، الزاماً بهترین داده ممکن نیست. در کنگره TopHPC به شما کمک می کند تا داده های یکپارچه ای را در راستای بهبود توانمندی های خود دریافت کنید.

ویژگی های متمایز کننده

الزاماً بهترین ارائه هایی که شما خواهید شنید، آن هایی نیستند که انتظار آن را دارید. طبق تجربه دوره قبلی کنگره TopHPC شما ارائه هایی را خواهید شنید که ممکن است یکی از آن ها بهترین اطلاعات ممکن را در موضوع مورد علاقه شما به دست دهد.

برای خود سرمایه گذاری کنید

با شرکت در کنگره TopHPC روی خود سرمایه گذاری کنید. باید تاکید کنیم که شما لیاقت آن را دارید. شما همچنان نیاز به یادگیری دارید. شما میتوانید وضعیت خود را بهبود دهید. شرکت در کنفرانس، فرصتی برای سرمایه گدذاری روی خودتان، شغلتان و حتی شرکتتان است. با شرکت در کنگره و رجوع به بخش ثبت نام، شما اظهار می کنید که در حال سرمایه گذاری روی خود هستید.

تفریح کنید

TopHPC در محیطی متفاوت از محیط کار برگزار می شود. در اختیار داشتن محیط یک هتل مجلل، آرامش یادگیری و پذیرایی مناسب و همگرایی ویژه در شبکه سازی، آموزش و تفریح و خوش گذرانی همگی در یک بسته به شما ارائه می شود. TopHPC چالش های ذهنی در شما ایجاد می کند. اگر شما مدیری هستید که اجازه می دهید کارمندان از فضای کار خارج شده و در کنگره TopHPC شرکت کنند، به آن ها اعتماد به نفس، بهبود قابلیت ها و ایده های جدید کاری می دهید.

میزبانی و اقامت

این کنگره در یکی از بهترین هتل های بین المللی در تهران برگزار می شود.

میزبانی

بهترین هتل های تهران

ملاقات ایران


خبر ها