چرا از کنگره TopHPC حمایت کنیم؟
افزایش اعتبار کسب و کار خود

حمایت از رویداد یا کنفرانس قدرت تجاری برای صنعت شما به ارمغان خواهد آورد و این باعث افزایش اعتبار شما می شود. نام تجاری شما در تمامی مکانهایی که نام کنگره هست، مشاهده خواهد شد و شرکت کنندگان مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار شما برای پیدا کردن شما خواهند بود. حمایت از یک رویداد یا نمایشگاه تجاری می تواند خیلی بیشتر از نمایش آرم شما باشد. کنگره TopHPC این امکان را فراهم می کند، نماینده حامیان در کنگره سخنرانی نمایند، این یک روش فوق العاده برای نشان دادن تخصص کسب و کار شما به مخاطبین است. سعی که بیش از حد در مورد محصول یا خدمات خود در این ارائه غرور داشته باشید.

در مقابل بازار هدف خود قرار گیرید

اگر کسب و کار شما انتخاب کرده که حامی رویدادها باشد، باید رویدادهایی رو انتخاب کنید که حداقل ۹۰ درصد جامعه مخاطب شما را شامل شود. اگر رویدادی که شما حمایت می کنید بهترین است، شما احتمالا به هزاران نفر در بازار هدف خود دسترسی خواهید داشت که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. باتوجه به اینکه کنگره TopHPC یک کنگره صنعتی و علمی است، همواره تلاش کرده است که شرکت کنندگان آن ترکیبی از تصمیم گیران سازمانی، نمایندگان شرکت های بزرگ، بانکها و بیمه ها، مراکز نفتی و پتروشیمی، صنعتی، استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان و همچنین دانشگاهی باشد، لذا جامعه هدف بسیاری از کسب و کارها را تامین می نماید.

آگاهی سازی از برند و قرار گرفتن در معرض رسانه

با حمایت از رویدادهایی چون TopHPC برای نام تجاری خود فرصت ایجاد می کنید برای آگاهی سازی بیشتر ابعاد مختلف محصولات خود، ایجاد تصویر دقیق تر و قابل درک از کسب و کار خود و به دست آوردن فرصت در معرض رسانه قرار گرفتن. باتوجه به اینکه کنگره TopHPC بصورت گسترده در رسانه ها اطلاع رسانی می شود و فرصت خوبی برای برند سازی حامیان خود فراهم می کند.

افزایش مشتریان و رسیدن به مشتریان جدید

رویدادها از رسانه های اجتماعی، مجلات و تبلیغات روزنامه ها، رادیو، ایمیل ها و حتی تبلیغات تلویزیونی برای اطلاع رسانی استفاده می کنند که به عنوان یک حامی مالی، نام و لوگو شما در طول این اطلاع رسانی ها به طور بالقوه مورد استفاده قرار می گیرد. همین امر باعث افزایش دسترسی و تقویت قدرت شما در صنعت شده و مشتریان بیشتری را به سمت شما جذب خواهد کرد. کنگره TopHPC علاوه بر موارد ذکر شده این امکان را فراهم می کند که پوستر یا تیزر مربوط به حامیان خود را در اطلاع رسانی های خود نیز ارسال نماید.

دوباره با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و بازخورد دریافت نمایید.

اگر شما در صنعت نسبتا کوچک هستید، فرصتی برای صحبت با برخی از مشتریان فعلی خود با حمایت از یک رویداد وجود دارد. این به شما یک فرصت عالی برای اتصال مجدد و بازخورد در مورد نحوه عملکرد سرویس یا محصول شما می دهد. شما همچنین می توانید از این رویداد به عنوان یک فرصت برای آموزش مشتریان خود در مورد هرگونه ارتقا یا انتشار آینده استفاده کنید. همچنین شما می توانید مشتریان فعلی خود را دعوت کرده تا شما را در این رویداد ملاقات نمایند.

بازگشت سرمایه (ROI ) عالی

حمایت از یک رویداد اغلب ارزانتر است و بازدهی بالاتری از بازگشت سرمایه (ROI) نسبت به تبلیغات تلویزیونی یا دیگر روشهای تبلیغاتی دارد. این به این دلیل است که اغلب کسب و کارهای حوزه مرتبط به کنگره TopHPC، به ویژه کسب و کارهای B2B، یک بازار هدف بسیار خاص دارند، لذا تبلیغات عمومی معمولاً کمتر تاثیرگذار است.

نتیجه گیری نهایی

حمایت مالی از رویدادی چون TopHPC می تواند به خوبی به سرمایه گذاری برسد. حضور در TopHPC بعنوان یک رویداد خوب و برنامه ریزی شده می تواند منجرب به گسترش برندینگ شما، بازگشت سرمایه در زمان کمتر، قرار دادن شما در مقابل بازار هدف خود و از همه مهمتر ایجاد اعتبار نام تجاری خود بعنوان حامی رویدادهای معتبر علمی و صنعتی، شود.